Alüminyum panjur her türlü ev ve  iş yerlerinde uygulanabilir.Hırsızlığa karşı caydırıcı yönü  ön plana çıkmaktadır. Lamelin rool-forming sistemi ile kıvrılması sırasında profillerin içine yoğun bir şekilde poliüretan enjekte edilir. Enjekte edilen poliüretan sayesinde yüksek yalıtım ve dayanıklılık sağlanır.

ATF System’de motorlu panjur daki motorlar TUBULAR motor tipi olup paletlerin ağırlığına ve yüksekliğine bağlı olarak model seçimi uygulanır. Modellerimiz yüksek kalitede ve güçlü markalardan oluşmaktadır. Panjur larımız açılıp kapanması sektör ortalamalarının üstünde dayanıklılık göstermektedir. Panjur , konutlarınızı, villalarınızı ve iş yerlerinizi güneş,yağmur,fırtına,toz ve çamur gibi istenmeyen şartlardan korur. Yuvanıza tam bir mahremiyet sağlayarak meraklı bakışlardan uzak tutar.

Alüminyum poliüretan dolgulu panjur  istenildiğinde motorlu,uzaktan kumandalı veya manuel olarak uygulanabilmektedir.

Atf System, Mimari detaylara bağlı olarak; 

  • Dıştan takma ‘’Alüminyum kutulu panjur’’
  • Eğer doğramanız takılı değil ve panjur yeri bırakılmamış ise doğrama,renk ve doku açısından bir bütünlük sağlayan ‘’Pvc Monoblok Kutulu’’ Panjur
  • Yapınızın duvarları örülür iken herhangi bir panjur kutusu görmek istemiyorsanız ‘’ Gizli Detaylı Panjur ’’

gibi farklı çözümler üretilebilmektedir.

 

" Panjur , Motorlu Panjur , Otomatik Panjur , denizli panjur , aydın panjur , izmir panjur , ısparta panjur , burdur panjur , muğla panjur , Aluminyum Panjur , Garaj Kapısı , Motorlu Kepenk , Otomatik Kepenk , Aluminyum Kepenk , Çelik Kepenk , Panjur Motoru , Kepenk Motoru , Tente Motoru , Motor Anahtarları , Motor Butonları , Panjur Aksesuarları , Kepank Aksesuarları , Pancur "