AKTİF TARİHİMİZ

1996 yılında kuruluşundan itibaren Otomatik kapı , Fotoselli Kapı , Ameliyathane Hermetik Kapılar , Garaj Kapısı , Kepenk , Kepenk sistemleri , Panjur , Panjur Sistemleri , Uzaktan Kumandalı Bahçe Kapısı Motorları , Uzaktan Kumandalı Otopark Bariyer Sistemleri , Fabrika ve Depo Kapıları , Hızlı Branda Kapılar , Yangın Kapıları gibi birçok ürünlerde hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründe profesyönel sistemler üzerine faklı ülke ürün ve markaların temsilciliğini yapmış, farklı markaların da tecrübelerini kazanmıştır. 2000 yılında ATFSYSTEM Markasını oluşturmuştur. Bu marka ile birlikte tamamiyle ithal olan otomatik kapı sektöründe, YERLİ ÜRÜN üretmeyi ilke edinmiştir. 2008 yılı itibariyle de YERLİ MALI olan ATFDOOR markasıyla yana kayar fotoselli kapı larınının imalatına başlamıştır. Sektörde YERLİ MALI'na güvenin en az olduğu dönemlerden birinde üretime başladığı halde, kaliteli üretim yaparak bu imajı kıran ve birçok ülke markalarına göre; üstün teknoloji kullandığı, oldukça rekabetçi ürünleri ortaya çıkarmıştır.

Üzerine almış olduğu YERLİ MALI üreticisi misyonunu ileriye taşıyarak, bu markayı tercih edenlerin kalite arayışında doğru yerde bulunduklarını hissettiren bir TÜRK markası olmuştur. Sektörde ‘‘ucuz satıcı, değil! kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzerine elinden geleni yapan, ne pahasına olursa olsun ATFSYSTEM çatısı altında kalite sunan ve bunda kararlı olan bir şirkettir. Bizim şirket olarak, üretimimizi ve yatırımımızı bu kararlılık çerçevesinde her yıl büyütmek hedefimizdir. ATFSYSTEM olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kaliteli hizmet ve üretimi yasal mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde, planlı ve sürekli kalite sunma politikası ve bilinciyle üretim yapmaktadır.

ATFSYSTEM yönetim ve üretim ekibi, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden, alanında uzman, yaptığı işi en iyi şekilde tamamlayan, bilinçli kişilerden oluşmaktadır. Ekibini günümüzün değişen şartlarına göre sürekli eğiterek, güler yüzlü hizmet veren, işini en iyi yapanlardan olma çabasıyla, güvenilir firma olma yolunda sürekli kendini yenilemektedir. Proje çalışmalarında bilgili, konusunda deneyimli çalışma ekibi ile farklı proje veya detay çözümleri sunar. Bayi veya toptan satışta müşterileriyle tam bir diyalog içerisinde olup, hızlı cevaplama ve sorun çözümü sunan, ürünün teknik desteği ve eleştirisel yöndeki tüm detayların üzerinde özellikle duran bir firmadır.

ATF  Panjur , Kepenk ve Otomatik kapı  Sistemleri , kısa sürede ekip çalışması ile birçok başarılı projeye imza atmıştır !!!

"Panjur , Motorlu Panjur , Otomatik Panjur , Aluminyum Panjur , Garaj Kapısı , Motorlu Kepenk , Otomatik Kepenk , Aluminyum Kepenk , Çelik Kepenk , Panjur Motoru , Kepenk Motoru , Tente Motoru , Motor Anahtarları , Motor Butonları , Panjur Aksesuarları , Kepank Aksesuarları , Pancur , denizli panjur , aydın panjur , izmir panjur , ısparta panjur , burdur panjur , muğla panjur , Aluminyum Panjur , Garaj Kapısı , Motorlu Kepenk , Otomatik Kepenk