ATFDOOR Fotoselli Kapılar

Yerli Teknoloji ile üretilen ATF DOOR marka Otomatik Fotoselli Kapılar ile açılan kapılar hayatımızı kolay ve rahat hale getirir. ATF DOOR Fotoselli kapılarda konfor,güvenlik,tasarruf gibi hususlarda azami hassasiyet gözetilmiştir. Bu hususları bütünleyen kalite belgelerine layık olmuştur. Bu belgeler başlıca ; Marka Tescil Belgesi , Avrupa Normlarına Uygunluk Sertifikası (CE), Türk Standartları Endüstrisi Uygunluk Belgesi (TSEK) ve ISO 9001’dir.
ATF DOOR otomatik yana açılır cam kapılarda son model işlemci sistemi kullanılmıştır. Teknolojinin bütün yenilikleri, mekanik aksamlarla mükemmel bir uyum içinde çalışmaktadır.Çok yoğun kullanıma uygun dizayn edilmiştir.

Fotoselli kapılar 

Mağazalar, Alışveriş merkezleri, Oteller, Hastaneler, Bankalar, İş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Fotoselli kapı hızlı açma – kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunmaktadırlar. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza eder. Dünya standardını göğüslemiş mekanizma sistemlerimiz özellik bakımından Fotoselli kapı şartnamelerinizle de uyum sağlayacaktır.

KONFOR

Giriş ve çıkışın yoğun olduğu saatlerde kapı bu durumu algılar ve açık moda geçer.Yaya girişlerinin ve yaya çıkışlarının yoğunluğu normalleştiği zaman kapı eski haline tekrar geri döner.

Öğle saatlerinde veya mesai saatlerinin bitiminde… Yani içeride insanların olduğu ama dışarıdan içeriye kimsenin girmesinin istenilmediği durumlarda , Dijital konum anahtarı üstündeki otomatik çıkış tuşuna basılır.Böylece içerideki insanlar rahatça tahliye edilir.
Kapıların konforunuzla ilgili diğer özellikleri ;

 • Kapı açılma ve kapanma hızı , kapı açık kalma süresi , açılma ve kapanmada kapının fren oranları ve frene başlayacağı mesafe ayarlanabilmektedir.
 • Açılma hızı kapanma hızından daha fazladır.Ama kapanma hızı da ayarlanabilmektedir.
  İnsan geçişinin yoğun olduğu cadde veya kaldırımlarda , kapının sadece içeriye girecekler için hassasiyeti ayarlanabilir. Radarın insanları görünce açılacağı mesafe manuel olarak yapılır.
 • Şifreli Geçiş Sistemi, kartlı, dokunmatik buton sistemi ile giriş ve yangın güvenlik, bilgisayar kontrollü sistemlerle entegre çalışabilme özelliği mevcuttur.
 • Tekerlekler sessiz ve üzerinde toz çekmeyecek şekilde üretilmiştir.

 

GÜVENLİK

 • Kapalı konuma alınabilme özelliği sayesinde giriş çıkışlar sadece kumanda ile kontrol edilebilir.
 • Herhangi bir arıza durumunda dijital konum üzerindeki ekranda arıza nedeni Türkçe olarak yazar.
 • Kısa devre durumunda bilişim sistemini emniyete alma özelliği (Elektriği Keser}, ayarlanabilir.
 • Aşırı Yüklemeyi fark etme özelliği vardır.

EMNİYET

 • Kapıya çarpıldığında raydan çıkmasını önleyecek güvenilir yol mevcuttur.
 • Herhangi bir elektrik kesintisinde işlemci daha önce kaydedilen hiçbir değeri silmez.Elektrik geri geldiğinde kapı eski ayarları ile çalışmaya devam eder.
 • Kullanılan camlar kırıldığında dağılmaz lamine camlardır.
 • Elektromanyetik kilit uygulanabilir.

TASARRUF

Fotoselli kapı kullanılan yerlerde ısı giriş çıkışı asgariye iner. Enerjiyle ilgili kayıplarınız azalır. İçerinin sıcaklığı korunur ve sağlınız bozulmaz.

 • Kapıyı oluşturan profil ve fitil sistemleri standart sistemlere göre %50 enerji tasarrufu sağlar.
 • Kapı kapalı konumdayken kullanılan fitil sistemi sızdırmazlığı sağlar.

KOLAY MONTAJ VE KOLAY KULLANIM

Kolay kurulumu ve % 100 Türkçe yazılımı sayesinde saatlerce zaman harcamadan kısa sürede montaj imkanı sağlar. ATFDOOR ; Sektörde gelişmiş yapısı, kaliteli tasarımı ve çok amaçlı fonksiyonlarıyla sizlere sunulmuştur. Herhangi bir arıza durumunda arıza nedeni ve ulaşmayı istediğiniz telefon numaraları konum göstergesinde yazacaktır.
Kapının mekanik ve elektronik bütün bağlantıları bittiğinde , enerji verilerek kapı kendi kurulumunu gerçekleştirir.