YANA KAYAR OTOMATİK BAHÇE KAPISI MOTORLARI

Özellikle müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika, depo gibi işletmelerin park girişlerinde, apartmanlar ve siteler gibi binaların da otopark girişlerinde otomatik yana kayar bahçe kapıları tercih edilebilir.

Uygulanan otomasyondaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılarına rahat bir kullanım avantajı sağlar. Otomatik bahçe kapısı sayesinde evlerinizden çıkmadan veya araçlarınızdan inmeden bahçe motorlarını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede soğuk, yağmur, kar, çamur, rüzgar vb… dış etkenlerden etkilenmeden ‘otomatik bahçe kapınızı’ güvenle açıp güvenle kapatabilirsiniz

Elektrik kesintilerinde manuel kullanım olanağı mevcuttur. Emniyet fotoseli ile kapı kapatma esnasında sıkışmaya karşı güvenliği sağlar. Kapının kapanmasını durdurur.

Atf System güvencesiyle Yana kayar bahçe kapısı motorları ergonomik tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde hayatınızı kolaylaştırır.


DAİRESEL AÇILIR BAHÇE KAPILARI

Genelde güvenlik ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilirler. Dairesel kapılara uygulanan motorlar kapı açıklığına,kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır.

  • Tek veya çift kanatlı kapılarda sorunsuz en uygun çözümdür.
  • Bu motorlar 90° ile 120° arası açılma imkanı sağlar. Kullanıma göre 180° özel aparatı ile açmak mümkündür.
  • Dairesel açılır bahçe kapıları müstakil evlerin estetik görünümlü kapılarını uzaktan kumanda ile açma konforu sağlar.
  • 90° açılır kapılar teleskopik,yer altı ve mafsal kollu olmak üzere 3 modele ayrılmıştır.
  • Herhangi bir şekilde oluşabilecek elektrik kesintilrinde manuel kullanımı mevcuttur.
  • Motorlar su, nem ve kötü hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.